Szkoła Równych Szans
(wiecej)
LOGO
(wiecej)

Nasi nauczyciele

Lp.

Nazwisko i imię

 

 1.  

Baranowska Edyta

historia,

wiedza o społeczeństwie

 2.  

Bednarczyk Katarzyna

matematyka,

fizyka

 3.  

Bielec Elżbieta

dyrektor szkoły,

historia

 4.  

Borkowska Elżbieta

biologia,

przyroda

 5.  

Borkowska Martyna

psycholog szkolny

 6.  

Fabisiak Mirosław

wychowanie fizyczne

 7.  

Brzózka Ewa

edukacja wczesnoszkolna

 8.  

Dąbrowska-Krawcewicz Wanda

technika,

zajęcia techniczne

 9.  

Dudzińska Bogumiła

bibliotekarz,

wychowawca świetlicy

 10.  

Durajewska Magdalena

nauczyciel wspomagający, 

doradca zawodowy,

zajęcia rewalidacyjne

 11.  

Getka Marzanna

oddział przedszkolny,

muzyka

 12.  

ks. Gołębiewski Piotr

religia

 13.  

Hańczyk Ewa

pedagog szkolny,

wychowanie do życia w rodzinie

 14.  

Jabłońska Katarzyna

bibliotekarz,

język angielski

 15.  

Jaroszewska Michalina

edukacja wczesnoszkolna, matematyka

 16.  

Kaliszuk Katarzyna

język hiszpański

 17.  

Kapica Paulina

psycholog szkolny,

 zajęcia rewalidacyjne

 18.  

Kobylińska Marzena

fizyka, technika,

zajęcia techniczne

 19.  

Kowalczyk Alina

język polski

 20.  

Koziatek Anna

nauczyciel wspomagający,

 zajęcia rewalidacyjne

 21.  

Kozon Grażyna

edukacja wczesnoszkolna

 22.  

Kruk Monika

oddział przedszkolny

 23.  

Kuś Patrycja

wychowanie fizyczne,

edukacja dla bezpieczeństwa

 24.  

Kuźma Beata

edukacja wczesnoszkolna,

zajęcia rewalidacyjne

 25.  

Lużyńska-Tąkiel Elżbieta

język polski

 26.  

Makarewicz Marta

matematyka

 27.  

Martyn Urszula

nauczyciel wspomagający,

zajęcia rewalidacyjne

 28.  

Matera Katarzyna

edukacja wczesnoszkolna

 29.  

Milewski Wojciech

geografia,

informatyka

 30.  

Moczkowska Magdalena

nauczyciel wspomagający,

 zajęcia rewalidacyjne

 31.  

Moczulska Barbara

religia

 32.  

Niedźwiedzka Elżbieta

język angielski

 33.  

Olszewska Michalina

język niemiecki,

muzyka,

plastyka,

 zajęcia artystyczne

 34.  

Pamrowska Barbara

język polski

 35.  

Pietrzak Edyta

psycholog szkolny,

 logopeda

 36.  

Popławska Aneta

logopeda,

etyka

 37.  

Powierża Ewa

wychowanie fizyczne, wychowawca świetlicy

 38.  

Rosz Joanna

język polski

 39.  

Rudzińska Wanda

wychowawca świetlicy

 40.  

Rytel-Baniak Ilona

język francuski

 41.  

Sawicka Agnieszka

bibliotekarz,

 zajęcia komputerowe,

  informatyka

 42.  

Słomińska Alina

matematyka

 43.  

Szraga Urszula

język angielski

 44.  

Szydłowska Renata

edukacja wczesnoszkolna

 45.  

Tomczyk Hanna

wychowawca świetlicy

 46.  

Wacławek Małgorzata

chemia,

wychowawca świetlicy

 47.  

Wielemborek Monika

terapeuta pedagogiczny,

zajęcia rewalidacyjne

 48.  

Wycech Anna

nauczyciel wspomagający,

zajęcia rewalidacyjne

 49.  

Wyszyńska Elżbieta

chemia

 50.  

Zadrożna Magdalena

terapeuta pedagogiczny

 51.  

Ziomek Dorota

język polski

 52.  

Żmijewski Marcin

wychowanie fizyczne

<<   Październik   >>
NiPoWtŚrCzPtSo
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
MAPA SERWISU
STATYSTYKA